Κεντρική σελίδαKεντρική σελίδα Επαναληπτικά Θέματα Ο.Ε.Φ.Ε Επαναληπτικά Θέματα Ο.Ε.Φ.Ε 2010

Επαναληπτικά Θέματα εξετάσεων Ο.Ε.Φ.Ε 2009 - 2010

Το Φροντιστήριο "ΕΠΙΛΟΓΗ" όπως κάθε χρόνο, συμμετέχει στη διαδικασία των Επαναληπτικών Θεμάτων της Ο.Ε.Φ.Ε. Σύμφωνα με τις οδηγίες της Ο.Ε.Φ.Ε προκειμένου να διαφυλαχθείε η προσπάθεια από φαινόμενα πειρατείας, οι Εκφωνήσεις και οι Απαντήσεις όλων των μαθημάτων των Επαναληπτικών Θεμάτων 2010 θα αναρτηθούν σε αυτή τη σελίδα, την Τρίτη 4 Μαΐου, 2010.

Γ΄Τάξη Γενικού Λυκείου
Ημερ/νία
Εξεταζόμενο Μάθημα
Κυριακή 21/3/10 Νεοελληνική Γλώσσα Γενικής Παιδείας (Όλες οι κατευθύνσεις)
Μ. Τετάρτη 31/3/10 Μαθηματικά & Στοιχεία Στατιστικής Γενικής Παιδείας
Ιστορία Γενικής Παιδείας
Φυσική Γενικής Παιδείας
Βιολογία Γενικής Παιδείας
Παρασκευή 9/4/10 Αρχές Οικ. Θεωρίας
Κυριακή 11/4/10 Βιολογία Θετικής Κατεύθυνσης
Ανάπτυξη Εφαρμ. σε Προγ/κό Περ. Τεχνολογικής Κατεύθυνσης ΙΙ
Ηλεκτρολογία Τεχν. Ι
Νεοελληνική Λογοτεχνία
Κυριακή 18/4/10 Μαθηματικά Θετικής & Τεχνολογικής Κατεύθυνσης
Αρχαία Ελληνικά Θεωρητικής Κατεύθυνσης
Κυριακή 25/4/10 Φυσική Θετικής & Τεχνολογικής Κατεύθυνσης
Ιστορία
Κυριακή 2/5/10 Χημεία Θετικής Κατεύθυνσης
Αρχές Οργ. - Διοίκ. Επιχειρήσεων Τεχνολογικής Κατεύθυνσης ΙΙ
Χημεία - Βιοχημεία Τεχνολογικής Κατεύθυνσης Ι
Λατινικά Θεωρητικής Κατεύθυνσης
 
B΄Τάξη Γενικού Λυκείου
Ημερ/νία
Εξεταζόμενο Μάθημα
Παρασκευή 9/4/10 Νεοελληνική Γλώσσα Γενικής Παιδείας
Κυριακή 11/4/09 Φυσική Θετικής & Τεχνολογικής κατεύθυνσης
Κυριακή 11/4/09 Λατινικά Θεωρητικής κατεύθυνσης
Κυριακή 18/4/10 Μαθηματικά Θετικής & Τεχνολογικής κατεύθυνσης
Κυριακή 18/4/10 Αρχαία Θεωρητικής κατεύθυνσης
Κυριακή 25/4/10 Άλγεβρα Όλες οι κατεύθυνσης
Κυριακή 2/5/10 Χημεία Θετικής κατεύθυνσης
 
A΄Τάξη Γενικού Λυκείου
Ημερ/νία
Εξεταζόμενο Μάθημα
Παρασκευή 9/4/10 Νεοελληνική Γλώσσα
Κυριακή 11/4/10 Φυσική
Κυριακή18/4/10 Αρχαία
Κυριακή 25/4/10 Άλγεβρα
Κυριακή 2/5/10 Χημεία
 
ΕΠΑΛ
Ημερ/νία
Εξεταζόμενο Μάθημα
Κυριακή 21/3/10 Νεοελληνική Γλώσσα (Α΄Ομάδα)
Νεοελληνική Γλώσσα (B΄Ομάδα)
Μ. Τετάρτη 31/3/10 Μαθηματικά & Στοιχεία Στατιστικής (B΄Ομάδα)
Ιστορία (B΄Ομάδα)
Φυσική I (B΄Ομάδα)
Βιολογία I (B΄Ομάδα)
Παρασκευή 9/4/10 Α.Ο.Θ. (B΄Ομάδα)
2ο Μάθημα Ειδικότητας
Συστήματα Ψηφιακών Ηλεκτρονικών
Δίκτυα Υπολογιστών ΙΙ
Α.Ο.Δ.Ε
Αγωγή Προσχολικής Ηλικίας
Στοιχεία Αιματολογίας - Αιμοδοσίας
Στοιχεία Παθολογίας
Κυριακή 11/4/10 Βιολογία II (B΄Ομάδα)
1ο Μάθημα Ειδικότητας
Ηλεκτρονικές Επικοινωνίες
Δομημένος Προγραμματισμός
Α.Ο.Θ. ΙΙ
Στοιχεία Ανατομίας – Φυσιολογίας ΙΙ
Κυριακή 18/4/10 Μαθηματικά Ι (Α΄Ομάδα)
Μαθηματικά ΙΙ (B΄Ομάδα)
Κυριακή 25/4/10 Φυσική ΙΙ (B΄Ομάδα)
Visitors:
Site Meter
Hits:
Online Visitors