Κεντρική σελίδαKεντρική σελίδα Επιτυχόντες Επιτυχόντες 2016 - 2017

Επιτυχόντες Μαθητές μας Σχολ. Έτους 2016 - 2017

Πανεπιστήμια

Μπούγας Παναγιώτης του Κων/νου Ναυτικών Δοκίμων (ΣΝΔ) Μηχανικοί 
Νικολακόπουλος Διονύσιος του Παν/τη Μηχανολόγων Μηχανικών Ε.Μ.Π Αθήνας 
Καλλιντέρης Ανδρέας του Ηλία Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Πολυτεχνείου Κρήτης (Χανιά)
Μαρκόπουλος Κων/νος του Δημητρίου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Πολυτεχνείου Κρήτης (Χανιά)
Γκόνου Ευαγγελία του Νικολάου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Πολυτεχνείου Κρήτης (Χανιά)
Τσιχριτζής Κων/νος του Νικολάου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Πολυτεχνείου Κρήτης (Χανιά)
Βανγγέλι Μάριο του Μίτσο Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πάτρας
Φιλιππαίος Παναγιώτης του Κων/νου Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού Παν. Αθήνας
Ζυγούρη Μαρία-Μαγδαληνή του Παν/τη Γεωπονίας Α.Π.Θεσ/νίκης
Κουβελιώτη Ελένη-Μαρία του Γεωργίου Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής του Ανθρώπου Γεωπονικού Παν. Αθήνας
Κατσόγιαννη Κωνσταντίνα-Μελίνα του Ηλία Αγροτικής Οικονομίας & Ανάπτυξης Γεωπονικού Παν. Αθήνας
Μανδηλάρης Γεώργιος του Δημητρίου Οικονομικών Επιστημών Αθήνας
Αθανασόπουλος Κων/νος του Άγγελου Μαθηματικών Πάτρας
Γεωργαντής Γεώργιος του Δημητρίου Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Παν. Πελ/νήσου (Τρίπολη)
Αλεξόπουλος Γεώργιος του Κων/νου Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Παν. Πελ/νήσου (Τρίπολη)
Χρονόπουλος Πέτρος του Ιωάννη Οικονομικών Επιστημών Παν. Πελ/νήσου (Τρίπολη)
Παλιγιάννη Ελπίδα-Μαρία του Ζήση Διοίκησης Επιχειρήσεων Παν. Πάτρας
Γκιόκολα Χρήστος του Λούφτι Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πα, Μακεδονίας (Θεσ/νίκη)
Σάλα Εουσέμπιο του Αρμπάν Οικονομικών Επιστημών Παν. Πάτρας
Στρογγύλη Χριστίνα του Χρήστου Ιστορίας Αρχαιολογίας και Διαχείρησης Πολιτισμικών Αγαθών Παν. Πελ/νήσου (Καλαμάτα)
Δημητροπούλου Αθανασία του Μάριου Αστυφυλάκων (Μόνο για Πολίτες)


A.T.E.I

Μαγγουρίλος Μιχαήλ του Βασιλείου Φυσικοθεραπείας Τ.Ε.Ι Δυτ. Ελλάδας (Αίγιο) 
Μελάς Δημήτριος του Ιωάννη Τεχνολόγων Γεωπόνων Τ.Ε.Ι Πελ/νήσου (Καλαμάτα)
Μελάς Παναγιώτης του Ιωάννη Γραφιστικής - Τεχνολογίας Γραφικών Τεχνών Τ.Ε.Ι Αθήνας
Κατσαφάδου Βαρβάρα-Σταυρούλα του Αθανασίου Διατροφής & Διαιτολογίας Τ.Ε.Ι Κρήτης (Σητεία)
Αγγελόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε.Ι Κρήτης (Ηράκλειο)
Τζαμουράνης Πέτρος του Βασιλείου Μηχανολόγων Μηχνικών Τ.Ε.Ι Στερ. Ελλάδας (Χαλκίδα)
Δημόπουλος Θεόδωρος του Παν/τη Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε.Ι Δυτ. Ελλάδας (Πάτρας)
Ευσταθόπουλος Παύλος του Παν/τη Ναυπηγών Μηχανικών Τ.Ε.Ι Αθήνας
Κομματάς Ευστάθιος του Μιχαήλ Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε.Ι Πελ/νήσου (Σπάρτη)
Βασιλόγιαννης Κων/νος του Χρήστου Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Τ.Ε.Ι Πελ/νήσου (Καλαμάτα)
Δημητροπούλου Αναστασία του Μάριου Τεχνολόγων Γεωπόνων Τ.Ε.Ι Πελ/νήσου (Καλαμάτα)
Γούλας Ανδρέας του Κων/νου Σχόλη Μηχανικών ΑΕΝ
Σκούρα Αναστασία του Παν/τη Μηχανολόγων Μηχανικών και Βιομηχανικού Σχεδιασμού Τ.Ε.Ι Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)
Καρακούση Χριστιάννα του Ιωάννη Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Τ.Ε.Ι Ηπείρου (Πρέβεζα)
Ντύρμα Κων/νος του Λαβντιμιρ Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε.Ι Ιόνιων Νήσων (Λευκάδα)
Visitors:
Site Meter
Hits:
Online Visitors