Κεντρική σελίδαKεντρική σελίδα Επιτυχόντες Επιτυχόντες 2013 - 2014

Επιτυχόντες Μαθητές μας Σχολ. Έτους 2013 - 2014

 Α.Ε.Ι - Στρατιωτικές

Μανδηλάρη Ευγενία του Ιωάννη Ιατρικής Αθήνας (19.329 μόρια) 1η Επιλογή
Συρμποπούλου Αθανασία του Τρύφωνα Ιατρικής Πάτρας (19.066 μόρια) 1η Επιλογή
Μαντάς Νικόλαος του Αθανασίου Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) (18.790 μόρια) 1η Επιλογή
Παρασκευόπουλος Παναγιώτης του Ιωάννη Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας (Εισήχθη 2ος) (19.523 μόρια) 1η Επιλογή
Τζώρτζης Παναγιώτης του Δημητρίου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Ε.Μ.Π Αθήνας (19.242 μόρια) 1η Επιλογή
Κοντόπουλος Μάριος του Νικολάου Χημικών Μηχανικών Θεσσλονίκης (Εισήχθη 1ος) (Θετ. 19.224 μόρια) 1η Επιλογή
Μανσούδη Όλγα του Απόστολου Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ε.Μ.Π Αθήνας (19.110 μόρια) 1η Επιλογή
Ρούτσης Βασίλειος του Αθανασίου Μαθηματικών Αθήνας (Εισήχθη 13ος) (Θετ. 19.106 μόρια) 1η Επιλογή
Γαραντζιώτη Χριστίνα του Παναγιώτη Μηχανολόγων Μηχανικών Ε.Μ.Π Αθήνας (Θετ. 19.067 μόρια) 1η Επιλογή
Κόσσυφας Σταύρος του Κων/νου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας (Τεχν. 18.867 μόρια) 1η Επιλογή
Κουντάνης Δημήτριος του Ιωάννη Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Ο.Π.Α (Αθήνα) (Τεχν. 18.525 μόρια) 1η Επιλογή
Τσουτσουράκης Χρήστος του Διαμαντή Ναυτικών Δοκίμων (ΣΝΔ) Μάχιμοι Εισήχθη 5ος (18475 μόρια)
Βλάσσης Παναγιώτης του Κων/νου Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Παν. Αθήνας, (Τεχν. 18.332 μόρια)
Θωμοπούλου Όλγα του Δημητρίου Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ε.Μ.Π Αθήνας (Τεχν. 18.311 μόρια) 1η Επιλογή
Γιαννακόπουλος Αντώνιος του Αριστείδη Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας (Τεχν. 18.295 μόρια) 1η Επιλογή
Κώτσια Ζωή του Γιάννη Χημείας Θεσσαλονίκης (Εισήχθη 12η) (Θετ. 18.020 μόρια)
Μαντούκος Στέλιος του Νικολάου Πολιτικών Μηχανικών Παν. Πάτρας (17.074 μόρια)
Γούλας Αναστάσιος του Παναγιώτη Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Παν. Αθήνας (17.799 μόρια)
Γεωργιόπουλος Αναστάσιος του Κων/νου-Παν. Πληροφορικής Θεσσαλονίκης (17.527 μόρια) 1η Επιλογή
Φιλιππαίος Σωτήρης του Κων/νου Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπ. Παν. Αθήνας (Εισήχθη 9oς) (Θετ. 17.517 μόρια) 1η Επιλογή
Παναγόπουλος Κων/νος του Βασιλείου Οικονομικής Επιστήμης Οικ. Παν. Αθήνας (17.484 μόρια) 
Ζέππος Παναγιώτης του Δημητρίου Φυσικής Θεσσαλονίκης (Θετ. 17.158 μόρια)
Καραχάλιος Ιωάννης του Διονυσίου Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής Πάτρας
Μαρίνη Ειρήνη – Χρυσοβαλάντου του Κων/νου Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πάτρας 1η Επιλογή
Ανδριανόπουλος Ιωάννης του Αντωνίου Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπ. Παν. Αθήνας
Αγγελοπούλου Σταυρούλα του Δημητρίου Φιλοσοφίας – Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας Παν. Αθήνας
Χρυσαφίδης Νικόλαος του Ευστρατίου Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Παν. Πειραιά
Βαρελάς Αθανάσιος – Παναγιώτης του Ευγένιου Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (Σ.Μ.Υ) – Σώματα (16.771 μόρια) (Εισήχθη 12ος) 1η Επιλογή
Μάλαμα Ευαγγελία του Γεωργίου Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (Σ.Μ.Υ) – Σώματα
Γιαννακόπουλος Ανδρέας του Νικολάου Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (Σ.Μ.Υ) – Σώματα
Σταύρου Αικατερίνη του Ηλία Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Πάντειου Αθήνας
Λεκαδίτης Δημήτριος του Γεωργίου Αγροτικής Ανάπτυξης Παν. Θράκης (Ορεστιάδα)
Καλογεροπούλου Κωνσταντίνα του Ιωάννη Μεθοδολογίας, Ιστορίας και Θεωρίας της επιστήμης Παν. Αθήνας
Κουρμπέτη Σταυρούλα του Γεωργίου Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού Παν. Αθήνας
Γκούνη Λυδία του Παναγιώτη Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Παν. Πελοποννήσου (Τρίπολη)
Τζαμουράνης Νικήτας του Βασιλείου Γεωπονίας, Ιχθυολογίας και Υδάτινου Περιβάλλοντος Παν. Θεσσαλίας (Βόλος)
Πανουσόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη Επιστήμης των Υλικών Πάτρας

Α.Τ. Ε. Ι - Α.Ε.Ν

Καρτσάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ Ραδιολογίας και ακτινολογίας Τ.Ε.Ι Αθήνας (Εισήχθη 10ος)
Μαγιόγλου Ιάκωβος – Σωτήρης του Γεωργίου Οπτικής και Οπτομετρίας Τ.Ε.Ι Αθήνας (Εισήχθη 17ος)
Οικονόμου Μαρία – Ελένη του Παναγιώτη Ιατρικών Εργαστηρίων Τ.Ε.Ι Θεσσαλίας (Λάρισα)
Λάνου Χαριλένα του Γεωργίου Νοσηλευτικής Τ.Ε.Ι Δυτ. Ελλάδας (Πάτρα)
Θεοδωρακοπούλου Παρασκευή του Αντωνίου Νοσηλευτικής Τ.Ε.Ι Δυτ. Ελλάδας (Πάτρα)
Χαρίτος Φώτιος του Γεωργίου Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε.Ι Δυτ. Ελλάδας (Ναυπακτος) - (Κατευθύνσεις:1. Μηχανικοί Δικτύων Τ.Ε. 2. Μηχανικοί Η/Υ Τ.Ε. 3. Μηχανικοί Λογισμικού Τ.Ε.)
Καρτερολιώτης Δημήτριος του Αποστόλου Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. Τ.Ε.Ι Κρήτης (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - (Κατευθύνσεις:1. Ενεργειακών Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε. 2. Κατασκευών Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε.)
Στρογγύλης Κωνσταντίνος του Χρήστου Τεχνολογίας Τροφίμων Τ.Ε.Ι Πελ/νήσου (Καλαμάτα)
Χουλιάρας Βασίλειος του Ηλία Σχολή Πλοιάρχων Α.Ε.Ν (Εισήχθη 32ος)
Μπατσικούρα Ελένη του Νικολάου Μηχανικών Τεχνολογίας Αεροσκαφών Τ.Ε Τ.Ε.Ι Χαλκίδας
Κωτσοπούλου Δέσποινα του Ιωάννη Διοίκησης Επιχειρήσεων και Οργανισμών Τ.Ε.Ι Πελ/νήσου (Καλαμάτα) – Τοπικής Αυτοδιοίκησης
Αρβανίτης Ηλίας του Παναγιώτη Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε Τ.Ε.Ι Κρήτης (Ηράκλειο)
Χαλίλι Αρτένσιο του Αγκίμ Τεχνολόγων Περιβάλλοντος Τ.Ε Τ.Ε.Ι Ιόνιων Νήσων (Ζάκυνθος) – Τεχνολογιών Φυσικού Περιβάλλοντος Τ.Ε.
Visitors:
Site Meter
Hits:
Online Visitors