Κεντρική σελίδαKεντρική σελίδα Επιτυχόντες Επιτυχόντες 2012 - 2013

Επιτυχόντες Μαθητές μας Σχολ. Έτους 2012 - 2013

 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ

Πανουσόπουλος Βασίλειος του Θεοδώρου Ιατρικής Αθήνας (19.198 μόρια) 2η Επιλογή
Καρβέλη Ευγενία του Σωκράτη Ιατρικής Αθήνας (18.970 μόρια) 1η Επιλογή
Τσίχλης Αναστάσιος του Ελευθερίου Νομικής Αθήνας (18.981 μόρια) 1η Επιλογή
Φωτοπούλου Μαρία του Χρήστου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ Ε.Μ.Π Αθήνας (Εισήχθη 16η) (18.699 μόρια) 1η Επιλογή
Λογιώτης Βασίλης του Σταύρου Κτηνιατρικής Θεσσαλονίκης (Εισήχθη 4ος) (18.627 μόρια) 1η Επιλογή
Μανσούδης Πορφύριος του Αποστόλη Χημικών Μηχανικών Ε.Μ.Π Αθήνας (Εισήχθη 5ος) (18.266 μόρια)
Βλάσσης Χρίστος του Κων/νου Χημικών Μηχανικών Ε.Μ.Π Αθήνας (17.948 μόρια) 1η Επιλογή
Μακρή Ναυσικά του Αθανασίου Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ε.Μ.Π Αθήνας (20.192 μόρια)
Κορομηλά Αργυρώ του Παναγιώτη Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Βόλου (Παν. Θεσσαλίας) (17.524 μόρια) 1η Επιλογή
Κανελλόπουλος Γεώργιος του Δημητρίου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας (17.268 μόρια) 1η Επιλογή
Εξαρχάκου Αλεξάνδρα του Θεοδώρου Χημείας Αθήνας (Εισήχθη ) (17.666 μόρια) 1η Επιλογή
Γιαννακοπούλου Ιουλία του Αθανασίου Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας (17.529 μόρια)
Εξαρχάκος Παναγιώτης του Θεοδώρου Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικού Παν. Αθήνας (17.397 μόρια) 1η Επιλογή
Κλωναρίδης Νικόλαος του Εμμανουήλ Φυσικής Αθήνας (17.725 μόρια) 1η Επιλογή
Οικονόμου Ειρήνη του Παναγιώτη Φυσικής Αθήνας (17.332 μόρια)
Κότσιρα Χαρά του Γεωργίου Βιολογίας Πάτρας (Εισήχθη 15η) (17.313 μόρια) 1η Επιλογή
Βρυώνη Αντωνία του Γεωργίου Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Παν. Αθήνας (17.233 μόρια) 1η Επιλογή
Μαγιόγλου Ελένη του Γεωργίου Χημικών Μηχανικών Πάτρας (16.926 μόρια)
Ξυδιάς Θεόδωρος του Γεωργίου Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Παν. Αθήνας (16.455 μόρια)
Κλωναρίδης Κων/νος του Εμμανουήλ Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Παν. Πειραιά (16.298 μόρια)
Παπαδοπούλου Αικατερίνη του Βασιλείου Πληροφορικής Πανεπ. Πειραιά (Εισήχθη 14η) (16.226 μόρια)
Παρασκευοπούλου Σοφία του Λεωνίδα Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφή του Ανθρώπου Γεωπ. Παν Αθήνας (16.044 μόρια)
Κορομηλά Σωτηρία του Γεωργίου Οικονομικών Επιστημών Παν. Αθήνας
Βασιλόπουλος Αθανάσιος του Βασιλείου Φυσικής Πάτρας
Νανοπούλου Αικατερίνη – Ελένη του Γρηγορίου Μαθηματικών Πάτρας
Χαλίλι Περσιάντα του Αγκίμ Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας Παν. Ιωαννίνων
Ανδριανόπουλος Ιωάννης του Αντωνίου Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Παν. Πειραιά
Ηλιόπουλος Βασίλειος του Αθανασίου Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Παν. Πειραιά
Γρίβας Άγγελος του Γεωργίου Οικονομικών Επιστημών Παν. Αθήνας
Θεοδωρακοπούλου Σταυρούλα του Γεωργίου Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Θράκης (Ξάνθη)
Δεμπεγιώτη Κανέλλα – Ιωάννα του Σταύρου Οικονομικών Επιστημών Παν. Πάτρας
Δρούμπαλης Ραφαήλ του Δημητρίου Διοίκησης Επιχειρήσεων Παν. Πάτρας
Παπαχρήστου Ιωάννης του Σταύρου Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Παν. Πελ/νήσου (Τρίπολη)
Χαρίτος Δημήτριος του Γεωργίου Μεθοδολογίας, Ιστορίας & Θεωρίας της Επιστήμης Παν. Αθήνας
Κέντρου Βασιλική του Σπύρου Μαθηματικών Σάμου
Μακρή Ευαγγελία του Φώτη Στατιστικής & Ασφαλιστικής Επιστήμης Παν. Πειραιά
Αθανασίου Δήμητρα του Σταύρου Ναυτιλιακών Σπουδών Παν. Πειραιά
Μανωλόπουλος Μάριος – Φώτιος του Παναγιώτη Μεθοδολογίας, Ιστορίας & Θεωρίας της Επιστήμης Παν. Αθήνας
Αναστασοπούλου Ζωή του Ιωάννη Στατιστικής Οικονομικού Παν. Αθήνας
Νίκας Βασίλειος του Γεωργίου Σχολή Μηχανικών Α.Ε.Ν
Μπατσικούρα Ελένη του Κων/νου Γεωγραφίας Αιγαίου (Μυτιλήνη) Εισήχθη 2η
Κυβέλου Βασιλική του Διακουμή Επιστημών της Θάλασσας Παν. Αιγαίου (Μυτιλήνη)
Γαλανοπούλου Μαργαρίτα-Στυλιανή του Κων/νου Κοινωνιολογίας Παν. Αιγαίου (Μυτιλήνη)

Στρατιωτικές - Αστυνομικές Σχολές
Αδαμόπουλος Παντελεήμων του Ηλία Ναυτικών Δοκίμων (ΣΝΔ) Μηχανικοί (Εισήχθη 2ος) (18.564 μόρια) 1η Επιλογή
Γκιούλος Σταύρος του Θεοδώρου Ναυτικών Δοκίμων (ΣΝΔ) Μάχιμοι (17.223 μόρια) (Εισήχθη 13ος) 1η Επιλογή
Κανελλόπουλος Αθανάσιος του Γεωργίου Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας (Σ.Τ.Υ.Α.) (16.988 μόρια)

Α.Τ. Ε. Ι - ΑΣΠΑΙΤΕ

Γεννάτου Ηλιάννα-Φωτεινή του Χρήστου Εργοθεραπείας Τ.Ε.Ι Αθήνας
Μαυρογιάννη Ευαγγελία του Ιωάννη Τεχνολογίας Τροφίμων Τ.Ε.Ι Αθήνας
Ηλιοπούλου Ιωάννα του Περικλή Τεχνολόγων Γεωπόνων Τ.Ε.Ι Πελ/νήσου (Καλαμάτα) (Εισήχθη 2η)
Σταυροπούλου Δήμητρα του Άγγελου Προσχολικής Αγωγής Τ.Ε.Ι Ηπείρου (Ιωάννινα)
Τσίντζηρας Αθανάσιος του Θωμά Πολιτικών Μηχανικών Τ.Ε.Ι Πειραιά
Φιλανδριανού Χρυσούλα του Κων/νου Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε.Ι Πελ/νήσου (Σπάρτη)
Μπεχράκης Πέτρος του Νικολάου Μηχανολόγων Μηχανικών Τ.Ε.Ι Πάτρας
Γκόνος Κων/νος του Νικολάου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε.Ι Δυτ. Ελλάδας (Πάτρα)
Αγγουράς Μάριος του Διονυσίου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε.Ι Θεσσαλίας (Λάρισα)
Πανοπούλου Παρασκευή του Πέτρου Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε.Ι Κρήτης (Ηράκλειο)
Χαρίτος Φώτιος του Γεωργίου Τεχνολόγων Γεωπόνων Τ.Ε.Ι Πελ/νήσου (Καλαμάτα)
Visitors:
Site Meter
Hits:
Online Visitors