Κεντρική σελίδαKεντρική σελίδα Επιτυχόντες Επιτυχόντες 2010 - 2011

Επιτυχόντες Μαθητές μας Σχολ. Έτους 2010 - 2011

 A.E.I

Μητροπούλου Ιωάννα του Δημητρίου Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Ε.Μ.Π, (Εισήχθη), σε βαθμό πρόσβασης πανελλαδικά, (19.873 μόρια) – 1η Επιλογή
Διονυσόπουλος Γεώργιος του Αντωνίου Ιατρικό ΣΣΑΣ Θεσ/νίκη  (Εισήχθη 5ος), (19.571 μόρια) – 1η Επιλογή
Πανταζίδη Μαρία του Ευστρατίου Ιατρικής Πάτρας, (Εισήχθη 14η), (19.238 μόρια) – 1η Επιλογή
Λογιώτης Παναγιώτης του Σταύρου Ιατρικής Θεσ/νίκης, (19.035 μόρια) – 1η Επιλογή
Αποστολόπουλος Παναγιώτης του Γεωργίου Ιατρικής Πάτρας, (18.984 μόρια) – 1η Επιλογή
Αντωνοπούλου Μαρία Άννα του Φωτίου Ιατρικό ΣΣΑΣ Θεσ/νίκη, (Εισήχθη 11η) (18.865 μόρια) – 1η Επιλογή
Λογιώτη Κρυσταλλένια του Βασιλείου Ιατρικής Πάτρας (18.823 μόρια) – 1η Επιλογή
Γαραντζιώτης Περικλής του Αλεξάνδρου Ικάρων (ΣΙ) Μηχανικοί ΣΜΑ,   (Εισήχθη 11ος), (19.217 μόρια) – 1η Επιλογή
Κώτσια Μαρία του Γιάννη Φαρμακευτικό ΣΣΑΣ (Εισήχθη ), (18.942 μόρια) – 1η Επιλογή
Κορομηλάς Ηλίας του Νέστορα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Ε.Μ.Π, (19.374 μόρια) – 1η Επιλογή
Μανσούδης Πορφύρης του Αποστόλου Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών Ε.Μ.Π, (Εισήχθη 6ος), (18.266 μόρια)
Σκαλαίος Ανδρέας του Βασιλείου Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας, (19.201 μόρια) – 1η Επιλογή
Κουβελιώτης Ιωάννης του Γεωργίου Πολιτικών Μηχανικών Θεσ/νίκης, (17.883 μόρια)
Ψιλόλιγνου Σοφία του Νικολάου Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Οικονομικού Παν. Αθήνας, (18.326 μόρια) – 1η Επιλογή
Οικονόμου Ειρήνη του Παναγιώτη Βιολογίας Κρήτης (17.332 μόρια) – 1η Επιλογή
Κουταβά Σταυριανή του Γεωργίου Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Παν. Αθήνας (17.962 μόρια) – 1η Επιλογή
Σωφρονά Φιλίτσα του Πέτρου Επιστ. Διαιτολογίας & Διατροφής Χαροκόπειου Παν. Αθήνας, (Εισήχθη ), (17.494 μόρια)
Ψιλόλιγνος Δημήτριος του Νικολάου Φυσικής Πάτρας, (Εισήχθη 5ος), (17.452 μόρια)
Ζούβελος Αργύρης του Ηρακλή Φυσικής Πάτρας, (Εισήχθη 25ος), (16.104 μόρια)
Λίβα Κωνσταντίνα του Θεοδώρου Χημείας Θεσ/νίκης, (16.457 μόρια)
Βασιλόπουλος Γεώργιος του Κων/νου Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας, (Εισήχθη 12ος)
Κρεμμυδά Ευφροσύνη του Κων/νου Ψυχολογίας Θεσ/νίκης, (Εισήχθη 14η), (18.075 μόρια) – 1η Επιλογή
Πυρούσης Ιωάννης του Αντωνίου Ευελπίδων ΣΣΕ – Όπλα, (Εισήχθη 6ος), (18.710 μόρια)
Χαρίτος Δημήτριος του Γεωργίου Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας (Σ.Τ.Υ.Α), (17.332 μόρια)
Ντέμου Χριστίνα – Παναγιώτα του Νικολάου Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πάτρας, (Εισήχθη 26η), (16.580 μόρια) – 1η Επιλογή
Φειδά Ευτυχία του Αθανασίου Φιλολογίας Αθήνας, (17.531 μόρια)
Ιατρόπουλος Αντώνιος του Νικολάου Διοίκησης Επιχειρήσεων Πάτρας, (Εισήχθη 18ος), (16.329 μόρια)
Λαμπρόπουλος Σπυρίδων του Δημητρίου Οικονομικών Επιστημών Αθήνας
Ιακώβου Αθανασία του Σταύρου Οικονομικών Επιστημών Αθήνας
Μαθιός Ανδρέας του Αναστασίου Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου
Βουτιέρος Βασίλειος του Γεωργίου Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων Πειραιά, (16.465 μόρια)
Αρκάλη Σοφία του Ιωάννη Φιλοσοφίας Πάτρας
Αδαμοπούλου Ελένη του Νικολάου Φιλοσοφίας Πάτρας
Γαραντζιώτης Φώτιος του Παναγιώτη Επιστήμης & Τεχνολογίας Τηλεπικοινωνιών Πελοποννήσου (Τρίπολη)
Αδαμόπουλος Παναγιώτης του Αριστομένη Επιστήμης & Τεχνολογίας Τηλεπικοινωνιών Πελοποννήσου (Τρίπολη)
Γραμματικόπουλος Νικηφόρος του Αναστασίου Επιστήμης & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πελοποννήσου (Τρίπολη)
Νέστορας Στέλιος του Παναγιώτη Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Θράκης (Κομοτηνή)
Μητροπούλου Κων/να του Ιωάννη Αγροτικής Οικονομίας & Ανάπτυξης Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθήνας
Αλεξίου Σταυρούλα του Ανδρέα Θεολογίας Αθήνας

Α.Τ. Ε. Ι - ΑΣΠΑΙΤΕ

Κοντούλης Ηλίας του Παναγιώτη Εφαρμοσμένης Πληροφορικής στη Διοίκηση και στην Οικονομία Τ.Ε.Ι Πάτρας (Αμαλιάδα)
Λαπέας Σωκράτης του Γεωργίου Τεχνολογίας Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Τ.Ε.Ι Καλαμάτας (Σπάρτη)
Παναγόπουλος Γεώργιος του Παναγιώτη Τεχνολογίας Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Τ.Ε.Ι Καλαμάτας (Σπάρτη)
Μαζαράκη Ειρήνη του Παναγιώτη Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης & Σχεδ. Αντικειμένων Τ.Ε.Ι Σερρών
Παπαδέας Δημήτριος του Γεωργίου Αυτοματισμού Τ.Ε.Ι Χαλκίδας
Μέτσος Γρηγόρης του Βασιλάκη Τεχνολογίας Τροφίμων Τ.Ε.Ι Καλαμάτας
Λαπέας Σωτήριος του Γεωργίου Χρηματοοικονομικής & Ελεγκτικής Τ.Ε.Ι Καλαμάτας
Γκίζας Γεώργιος του Βασιλείου Ηλεκτρολογίας Τ.Ε.Ι Πάτρας
Γιαννοπούλου Ιουλία του Αντωνίου Γεωπληροφορικής & Τοπογραφίας Τ.Ε.Ι Σερρών
Σταυριανού Αθανασία του Ιωάννη Επιχειρηματικού Σχεδιασμού και Πληροφοριακών Συστημάτων Τ.Ε.Ι Πάτρας
Μαγγανάς Νικόλαος του Ιωάννη Ηλεκτρολογίας Τ.Ε.Ι Λαμίας
Λίβας Δημήτριος του Κων/νου Τοπικής Αυτοδιοίκησης Τ.Ε.Ι Καλαμάτας
Visitors:
Site Meter
Hits:
Online Visitors