Κεντρική σελίδαKεντρική σελίδα Επιτυχόντες Επιτυχόντες 2009 - 2010

Επιτυχόντες Μαθητές μας Σχολ. Έτους 2009 - 2010

A.E.I
Βλαχόγιαννης Νικόλαος του Ιωάννη Ιατρικής Αθήνας (Εισήχθη 26ος) (19.689 μόρια) – 1η Επιλογή
Οικονόμου Αικατερίνη του Αθανασίου Ιατρικής Πάτρας (Εισήχθη 29η) (19.412 μόρια) – 1η Επιλογή
Καραμπάτσος Βασίλειος του Παναγιώτη Ιατρικής Θεσσαλίας (Εισήχθη 6ος) (19.014 μόρια) – 1η Επιλογή
Γαραντζιώτης Φώτιος του Αλεξάνδρου Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Ε.Μ.Π (19.571 μόρια) – 1η Επιλογή
Τσιαπή Παυλίνα του Δημητρίου Φυσικής Πάτρας (Εισήχθη ) (19.620 μόρια) – 1η Επιλογή. 19η στη α΄φάση και 12η στη β΄φάση του 20ου Πανελλήνιου διαγωνισμού Φυσικής
Τσιγαρίδης Αθανάσιος του Κων/νου Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας (Εισήχθη 19ος) (19.210 μόρια) – 1η Επιλογή
Χασανάκος Ηλίας του Μιχαήλ Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας (Εισήχθη 4ος) (19.016 μόρια) – 1η Επιλογή
Κωστόπουλος Νικόλαος του Λυκούργου Πολιτικών Μηχανικών Θεσ/νίκης (Εισήχθη 2ος) (17.453 μόρια Εσπ. Λυκ.)
Τσίντζηρα Όλγα του Θωμά Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη) (20.990 μόρια)
Πανούση Νίκη του Λυκούργου Φαρμακευτικής Πάτρας (18.843 μόρια) – 1η Επιλογή
Χειλάς Δαμιανός του Ιωάννη Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών Πάτρας (18.640 μόρια) – 1η Επιλογή. 18ος στην α΄φάση του 20ου Πανελλήνιου διαγωνισμού Φυσικής
Κωστάκης Αναστάσιος του Χρήστου Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Οικονομικού Παν. Αθήνας (18.636 μόρια) – 1η Επιλογή
Πυρούσης Ιωάννης του Αντωνίου Βιολογίας Αθήνας (18.710 μόρια)
Σιωρά Αναστασία του Νικολάου Βιολογίας Πάτρας (Εισήχθη 18η) (18.596 μόρια) – 1η Επιλογή
Ζωγόπουλος Βασίλειος του Ευσταθίου Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Πάτρας (18.546 μόρια) – 1η Επιλογή
Κομπότης Νικόλαος του Παναγιώτη Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών Ε.Μ.Π (18.370 μόρια) – 1η Επιλογή
Πετρουλέα Ρεβέκκα του Ηλία Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Αθήνας (18.349 μόρια) – 1η Επιλογή
Λογιώτης Παναγιώτης του Βασιλείου Μηχανολόγων Μηχανικών Δυτ. Μακεδονίας (Εισήχθη 16ος) (18.202 μόρια) – 1η Επιλογή
Βασιλόπουλος Γεώργιος του Κων/νου Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Πειραιά (Εισήχθη 5ος) (18.199 μόρια) – 1η Επιλογή
Κρεμμυδά Ευφροσύνη του Παναγιώτη Εκπ/σης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Αθήνας (Εισήχθη 38η) (18.075 μόρια)
Λινάρδος Βασίλειος του Πάτροκλου Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας
Δεμίρης Γεώργιος του Κων/νου Πληροφορικής Οικονομικού Παν. Αθήνας
Μπουγάς Ρωμανός του Ιωάννη Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Πειραιά
Γιαννοπούλου Ασημένια του Διονυσίου Μηχανικών Χωροταξίας, Πολεοδομίας & Περιφερειακής ανάπτυξης Θεσσαλίας (Βόλος)
Τσερπές Γεώργιος του Παναγιώτη Οικονομικών Επιστημών Πάτρας
Σπαράγγης Κων/νος του Ευαγγέλου Φιλολογίας Πάτρας
Μανωλοπούλου Γρηγορία του Παναγιώτη Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα)
Σκιαδά Μαρία του Γεωργίου Φιλολογίας Ιωαννίνων
Σκλήκα Δανάη του Γεωργίου Επιστημών της Εκπαίδευσης & της Αγωγής στην Προσχολική ηλικία Πάτρας
Μαθιός Ανδρέας του Αναστασίου Δημόσιας Διοίκησης Παντείου
Κουρέτα Δήμητρα του Ιωάννη Δημόσιας Διοίκησης Παντείου
Μητροπούλου Κωνσταντίνα του Ιωάννη Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης Αιγαίου (Χίος)
Καλογερόπουλος Αναστάσιος του Δημητρίου Μηχανικών Πληροφοριακών & Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου (Σάμος)
Ανδρικοπούλου Μαρίνα του Παναγιώτη Στατιστικής & Αναλογιστικών – Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος)
Ανδριανόπουλος Ιωάννης του Αναστασίου Ιστορίας Αρχαιολογίας & Διαχείρισης Πολ/κών αγαθών Πελ/σου (Καλαμάτα)
Γύφτουλας Λυκούργος του Παναγιώτη Κοινωνιολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)
Ευταξοπούλου Αλεξάνδρα του Πέτρου Θεατρικών Σπουδών Πελοποννήσου (Ναύπλιο)

Στρατιωτικές - Αστυνομικές σχολές
Σκαλαίος Ανδρέας του Βασιλείου Υπαξιωματικών Διοικ. Αεροπορίας (ΣΥΔ) (Εισήχθη 1ος) (19.201 μόρια)
Τσουτσουράκης Γεώργιος του Διαμαντή Ναυτικών Δοκίμων (ΣΝΔ) Μάχιμοι (17.811 μόρια) – 1η Επιλογή
Ψιλόλιγνος Δημήτριος του Νικολάου Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας (Σ.Τ.Υ.Α) (17.482 μόρια) – 1η Επιλογή

Α.Τ. Ε. Ι - ΑΣΠΑΙΤΕ
Ψαρρέα Σταυρούλα του Κων/νου Εκπαιδευτικών Πολιτικών Δομικών Έργων ΑΣΠΑΙΤΕ Αθήνας (Εισήχθη 32η)
Λούμπαρδη Γεωργία του Ιωάννη Γραφιστικής Τ.Ε.Ι Αθήνας (Εισήχθη 43η)
Μαζαράκης Κων/νος του Δημητρίου Λογοθεραπείας ΤΕΙ Καλαμάτας (Εισήχθη 13ος)
Αργυροπούλου Ασπασία του Παναγιώτη Νοσηλευτικής Τ.Ε.Ι Αθήνας
Πολιτόπουλος Παντελής του Παναγιώτη Πολιτικών Δομικών Έργων ΤΕΙ Πειραιά (Εισήχθη 17ος) – 1η Επιλογή
Μαζαράκη Ειρήνη του Παναγιώτη Πολιτικών Έργων Υποδομής Τ.Ε.Ι Πάτρας
Ζούβελος Χρήστος του Ηρακλή Τουριστικών Επιχειρήσεων Τ.Ε.Ι Πάτρας) – 1η Επιλογή
Τεντζογλίδης Παύλος του Γεωργίου Αυτοματισμού Τ.Ε.Ι Πειραιά
Μαρκοπούλου Καλλιρρόη του Χρήστου Αυτοματισμού Τ.Ε.Ι Πειραιά
Μπατσικούρας Νικήτας του Παναγιώτη Τεχνολογίας Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Τ.Ε.Ι Καλαμάτας (Σπάρτη)
Πιτσιλής Δημήτριος του Σωτηρίου Λογιστικής Τ.Ε.Ι Κρήτης (Ηράκλειο)
Κατσαούνη Ελευθερία του Παναγιώτη Λογιστικής Τ.Ε.Ι Καβάλας
Χαρίτος Δημήτριος του Γεωργίου Μηχανολογίας Τ.Ε.Ι Πειραιά
Φιλοπούλου Βασιλική του Ευαγγέλου Μηχανολογίας Τ.Ε.Ι Πάτρας
Φιλιππόπουλος Σταύρος του Κων/νου Διοίκησης Επιχειρήσεων Τ.Ε.Ι Πάτρας
Πορφυρόπουλος Χρήστος του Ιωάννη Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου Τ.Ε.Ι Καβάλας
Τσουκαλάς Αναστάσιος του Γεωργίου Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας Τ.Ε.Ι Δυτ. Μακεδονίας (Καστοριά)
Πανταζοπούλου Ελένη του Διονυσίου Φυτικής Παραγωγής Τ.Ε.Ι Καλαμάτας
Βλαχόγιαννη Ευσταθία του Χρήστου Εφαρμ. Πληροφορικής στη Διοίκηση και στην Οικονομία Τ.Ε.Ι Μεσολογγίου
Ασημάκου Ιωάννα – Μαρία του Ανδρέα Χρηματοοικονομικής και Ελεγκτικής Τ.Ε.Ι Καλαμάτας
Μαγγανάς Νικόλαος του Ιωάννη Χρηματοοικονομικής και Ελεγκτικής Τ.Ε.Ι Καλαμάτας
Σταθουλόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου Τηλεπικοινωνιακών Συστημάτων & Δικτύων Τ.Ε.Ι Μεσολογγίου (Ναύπακτος)
Αγγελοπούλου Ιωάννα του Νικολάου Τοπικής αυτοδιοίκησης Τ.Ε.Ι Καλαμάτας
Μάλαμας Παναγιώτης του Γεωργίου Φυτικής Παραγωγής Τ.Ε.Ι Καλαμάτας
Visitors:
Site Meter
Hits:
Online Visitors