Κεντρική σελίδαKεντρική σελίδα Επιτυχόντες Επιτυχόντες 2008 - 2009

Επιτυχόντες Μαθητές μας Σχολ. Έτους 2008 - 2009

A.E.I
Μπόρα Μαργαρίτα του Σπυρίδωνα Ιατρικής Αθήνας (με 19.484 μόρια) – 1η Επιλογή
Καραμπάτσος Βασίλειος του Παναγιώτη Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) (με 19.014 μόρια) – 1η Επιλογή
Λιοντήρης Μιχαήλ του Ιωάννη Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) – 1η Επιλογή
Βάγιας Δημήτριος του Νικολάου Πολιτικών Μηχανικών Ε.Μ.Π (με 19.654 μόρια) – 1η Επιλογή (30ος στη σειρά επιτυχόντων)
Θεοδωρακοπούλου Παναγιώτα του Γεωργίου Πολιτικών Μηχανικών Ε.Μ.Π (με 19.560 μόρια) – 1η Επιλογή
Πατρικάκος Παναγιώτης του Γεωργίου Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας (με 18.899 μόρια) – 1η Επιλογή
Σκιαδάς Ανδρέας του Αδάμ Πολιτικών Μηχανικών Πάτρας (με 18.872 μόρια) – 1η Επιλογή
Αποστολόπουλος Κωνσταντίνος του Γεωργίου Οδοντιατρικής Αθήνας (με 19.240 μόρια) – 1η Επιλογή
Τριανταφυλλόπουλος Αλέξανδρος του Κων/νου Φυσικής Θεσ/νίκης (με 19.280 μόρια) – 1η Επιλογή (8ος στη σειρά επιτυχόντων, 6ος στον Πανελλήνιο διαγωνισμό Φυσικής)
Καρλαύτη Ελένη του Κων/νου Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα)
Μανσούδης Νικόλαος του Αποστόλη Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) (με 18.790 μόρια) – 1η Επιλογή (3ος στη σειρά επιτυχόντων)
Τσιμόγιαννης Μενέλαος του Γεωργίου Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας (με 19.032 μόρια) – 1η Επιλογή
Δημακάκου Ελισάβετ του Παναγιώτη Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας (με 18.469 μόρια) – 1η Επιλογή
Θεοδωρακοπούλου Αφροδίτη του Αθανασίου Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο)
Κυριοπούλου Θεοδώρα - Ανθή του Νικολάου Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων
Κανελλοπούλου Ιωάννα του Νικολάου Νοσηλευτικής Αθήνας
Αργυρόπουλος Δημοσθένης του Παναγιώτη Οικονομικών Επιστημών Πάτρας
Κοντόπουλος Ιωάννης του Γεωργίου Αγροτικής Οικονομίας & Ανάπτυξης Γεωπονικού Παν. Αθήνας – 1η Επιλογή (1ος στη σειρά επιτυχόντων)
Κατσίρα Μαρία του Παναγιώτη Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Πειραιά – 1η Επιλογή (7η στη σειρά επιτυχόντων)
Μαγγανάς Παναγιώτης του Ιωάννη Πληροφορικής Πειραιά
Μπελίτσου Χριστίνα του Ηλία Φυσικής Πάτρας
Χρονίας Παναγιώτης του Γεωργίου Μαθηματικών Πάτρας – 1η Επιλογή
Ρεϊτζόπουλος Παναγιώτης του Ανδρέα Μαθηματικών Αθήνας
Τσαούση Αικατερίνη του Αθανασίου Εφαρμοσμένων Μαθηματικών Κρήτης (Ηράκλειο)
Χατζάκη Ελισάβετ του Ζαχαρία Διοίκησης Επιχειρήσεων Πάτρας (1η στη σειρά επιτυχόντων)
Λώλου Σοφία του Ιωάννη Ψυχολογίας Θεσ/νίκης
Κρόμπας Αθανάσιος του Κων/νου Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου
Μαθιοπούλου Αναστασία του Φώτη Πληροφορικής με Εφαρμογές στην Βιοϊατρική Στερεάς Ελλάδας (Λαμία)
Παναγιωτοπούλου Βενετία του Περικλή Επιστημών Εκπαίδευσης & Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία Πάτρας
Κουρούπη Όλγα του Παντελή Ιστορίας και Αρχαιολογίας Ιωαννίνων (5η στη σειρά επιτυχόντων)
Αθανασοπούλου Μαρία του Θεοδώρου Ιστορίας, Αρχαιολογίας & Διαχείρισης Πολ/κών αγαθών Πελ/νήσου (Καλαμάτα) (10η στη σειρά επιτυχόντων)
Μασουρίδη Κλεονίκη του Γεωργίου Τούρκικων Σπουδών και Σύγχρονων Ασιατικών Σπουδών Αθήνας – 1η Επιλογή (10η στη σειρά επιτυχόντων)
Ζώτου Χριστίνα του Σταύρου Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Παντείου
Αλεξανδροπούλου Σταυρούλα του Γεωργίου Βαλκανικών Σπουδών Δυτ. Μακεδονίας (Φλώρινα) (8η στη σειρά επιτυχόντων)
Λάμπρου Αναστάσιος του Ιωάννη Επιστήμης Φυσικής αγωγής & αθλητισμού Αθήνας
Αλοίμονος Άγγελος του Ανδρέα Επιστήμης Φυσικής αγωγής & αθλητισμού Θράκης (Κομοτηνή)
Παναγέα Γεωργία του Παναγιώτη Διαχείρισης Περιβάλλοντος & Φυσικών Πόρων Ιωαννίνων (Αγρίνιο) (7η στη σειρά επιτυχόντων)

Στρατιωτικές - Αστυνομικές σχολές
Φιλόπουλος Δημήτριος του Αναστασίου Ικάρων (ΣΙ) Ιπτάμενοι (με 18.146 μόρια) – 1η Επιλογή
Γκιούλος Νικόλαος του Θεοδώρου Ναυτικών Δοκίμων (ΣΝΔ) Μάχιμοι (με 18.011 μόρια) – 1η Επιλογή
Κακαρέας Χρήστος του Γεωργίου Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας (Σ.Τ.Υ.Α) (με 17.344) μόρια)
Λαπέας Σωτήριος του Γεωργίου Αστυφυλάκων
Μωραγιάννης Χρήστος του Σπυρίδωνα Αστυφυλάκων
Παναγιωτόπουλος Παναγιώτης του Χρήστου Αστυφυλάκων
Σπύρου Ηλίας-Αλέξανδρος του Κων/νου Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (Σ.Μ.Υ) – Όπλα

Α.Τ. Ε. Ι - ΑΣΠΑΙΤΕ
Σαρέλλας Κωνσταντίνος του Νικολάου Λογοθεραπείας ΤΕΙ Καλαμάτας (8ος στη σειρά επιτυχόντων)
Ζόμα Χριστίνα του Πέτρου Λογοθεραπείας ΤΕΙ Καλαμάτας (4η στη σειρά επιτυχόντων)
Μυκωνιάτη Όλγα του Κων/νου Λογοθεραπείας ΤΕΙ Καλαμάτας (3η στη σειρά επιτυχόντων)
Χανσακόλι Δημήτριος του Γεωργίου Πολιτικών Δομικών Έργων ΤΕΙ Πειραιά
Ιλιέφσκι Ηλιάνα του Κων/νου Πολιτικών Δομικών Έργων Τ.Ε.Ι Κρήτης (Ηράκλειο)
Μαυρογιάννη Όλγα του Ιωάννη Πολιτικών Δομικών Έργων Τ.Ε.Ι Σερρών
Ψαρρέας Σωτήριος του Περικλή Πολιτικών Δομικών Έργων ΤΕΙ Λάρισας (Τρίκαλα)
Μαζαράκης Κωνσταντίνος του Δημητρίου Νοσηλευτικής ΤΕΙ Λαμίας
Μαρκοπούλου Ουρανία του Χρήστου Νοσηλευτικής ΤΕΙ Λαμίας
Τονικιάν Ακοπ του Γκεβόργκ Νοσηλευτικής ΤΕΙ Πάτρας
Χριστόφορος Σπύρος του Θεοδώρου Αυτοματισμού ΤΕΙ Χαλκίδας
Σαμπαζιώτη Ελένη του Νικήτα Προσχολικής Αγωγής ΤΕΙ Αθήνας
Μακρή Διονυσία του Κων/νου Πληροφορικής και Μεσων Μαζικής Ενημέρωσης ΤΕΙ Πάτρας (Πύργος)
Καραγράνης Χρήστος του Ιωάννη Διοίκησης Μονάδων Υγείας & Πρόνοιας ΤΕΙ Καλαμάτας
Μουρίκης Ηλίας του Λεωνίδα Τεχνολογίας Τροφίμων ΤΕΙ Καλαμάτας
Κωστάκη Σοφία του Διονυσίου Λογιστικής ΤΕΙ Χαλκίδας
Λίνας Παναγιώτης του Βασιλείου Λογιστικής ΤΕΙ Θεσ/νίκης
Τσώνη Μαρία του Ιωάννη Λογιστικής ΤΕΙ Πειραιά
Συκιώτη Σταυρούλα του Αριστείδη Λογιστικής ΤΕΙ Πάτρας
Σαραντόπουλος Διονύσιος του Γεωργίου Χρηματοοικονομικής και Ελεγκτικής ΤΕΙ Καλαμάτας (4ος στη σειρά επιτυχόντων)
Βασιλαδιώτη Μαρία του Βασιλείου Φυτικής Παραγωγής ΤΕΙ Καλαμάτας (7η στη σειρά επιτυχόντων)
Ρένεση Νικολέτα του Πέτρου Φυτικής Παραγωγής ΤΕΙ Καλαμάτας
Παχτίτης Κωνσταντίνος του Γρηγορίου Μηχανολογίας ΤΕΙ Πάτρας
Visitors:
Site Meter
Hits:
Online Visitors